20 лютого 2024, 15:23
Учасниками заходу стали студенти-політологи Полтавського державного аграрного університету та представники Полтавської військової адміністрації.
Захід розпочався вступним словом професорки Полтавського державного аграрного університету Тамари Шаравари та представника Українського інституту національної пам'яті в Полтавській області Олега Пустовгара.
Захід організували в день десятих роковин подвигу Героїв Небесної Сотні – хоробрих чоловіків та жінок, які віддали своє життя за вільну, суверенну та незалежну Україну.
Кадри
Пустовгар
Слухачі (2)
Підпишіться, щоб отримувати листи.