20 лютого 2024, 16:29
«Два роки ми живемо в умовах повномасштабної війни, маємо збільшення кількості злочинів, де свідками чи потерпілими стають діти. У центрі надаватимуть комплексну соціальну, психологічну, правову, медичну допомогу і послуги. Поліція, прокуратура, служби у справах дітей, соціальні працівники та фахівці охорони здоров’я синхронізують свої дії, щоб створити нетравмуючу атмосферу», – зазначив Володимир Василенко.
Барнахус одна з ефективних моделей захисту дитини від насильства та подолання його наслідків. У Полтаві приміщення облаштували за сприяння Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
«Барнахус – звична практика по роботі з дітьми, які постраждали від насильства в європейських країнах. Створюючи такі простори, змінюючи підходи в досудовому розслідуванні та судовому провадженні стосовно дітей, Україна поступово наближається до стандартів Євросоюзу», – наголосив Мунір Мамедзаде.
Діяльність Барнахусу відповідатиме критеріям діяльності надавачів соціальних послуг щодо кризової підтримки та соціального захисту дитини.
Взаємодію між владою Полтавщини та міжнародними партнерами забезпечує Регіональний офіс міжнародного співробітництва.
Підпишіться, щоб отримувати листи.