Полтавський державний аграрний університет
Керівник дорадчої служби Полтавського державного аграрного університету Олександр Глазов разом із завідувачем лабораторії кафедри менеджменту ім. І.А. Маркіної Романом Гловацьким взяли участь у тренінгу на тему «Інноваційні підходи до аграрного консультування в умовах сучасних викликів». Захід організований Програмою USAID. Виконавчий директор Центру бізнес-аналітики Фішера в Каліфорнійському університеті у Берклі, засновник і співпрезидент Альянсу Берклі за інклюзивний штучний інтелект, директор програм та інструктор Готьє Вассер поділився з нашими фахівцями передовими практиками у сфері аграрного консультування. Тепер вони готові ще ефективніше допомагати аграріям Полтавщини підвищувати свою конкурентоспроможність та забезпечувати продовольчу безпеку регіону. Отриманні знання дозволять впроваджувати сучасні технології в аграрних господарствах, надавати якісні консультації фермерам щодо адаптації до нових умов та використовувати інноваційні підходи для підвищення ефективності виробництва. Як це допоможе фермерам? Отримані знання дозволять університету надавати аграріям Полтавщини ще більш ефективну підтримку впровадженні сучасних технологій та підвищенні продуктивності: впроваджувати інновації: допомагати фермерам обирати та впроваджувати технології, які найбільш підходять для їхніх господарств; надавати персоналізовані консультації: розробляти індивідуальні плани розвитку для кожного фермера, враховуючи його специфіку та цілі; підтримувати розвиток сільських територій: сприяти створенню кооперативів, розвитку агротуризму та інших напрямків, які можуть принести додатковий дохід сільським жителям. Ці зміни можуть сприяти значному поліпшенню стану сільського господарства в регіоні та підвищенню добробуту населення.
Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»
У період з 15 по 24 липня 2024 року студентка-третьокурсниця Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Анна Квасневська стала учасницею Літньої школи з міського планування та дизайну, урбаністики та архітектури «CHANGING CITIES LAB», яка проходила на базі провідного німецького університету-партнера - Technische Hochschule Lübeck Любекського технологічного університету.
12 серпня за ініціативи студентського самоврядування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» на інноваційних локаціях багатопрофільного класичного університету відбулася низка цікавих заходів для студентів, вступників та гостей міста Полтави. Масштабне дійство у Полтавській політехніці присвятили відзначенню Міжнародного дня молоді, який вже вдруге поспіль українська молодь святкує з європейською молодіжною спільнотою. На інноваційних локаціях Національного університету імені Юрія Кондратюка проходили турніри з кіберспорту, більярду, шанувальники футболу та баскетболу мали можливість потренуватися на найсучасніших спортивних майданчиках зі штучним покриттям, а любителі йоги та фітнесу - відвідати заняття високопрофесійних тренерів. Учасники могли вільно долучатися та обирати подію за власними уподобаннями – на захід діяла онлайн-реєстрація.
Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка
Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка став переможцем 2 конкурсних заявок проєктів Erasmus+ КА2 Capacity Building in Higher Education! Вітаємо проектну команду відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків та адміністрацію університету і бажаємо успіху в реалізації проєкту!
Розпочинається діяльність двох нових проєктів Європейського Союзу Erasmus + KA2: Comprehensive Introduction of Augmented and Alternative Communication Methodology into the Ukrainian System of Education/Комплексне запровадження методології доповненої та альтернативної комунікації в українській системі освіти (AMUSE) та Designing and Implementation of Liberal Arts Studies in Ukraine/Розробка та впровадження Liberal Arts Studies в Україні (LibArt_UA).
Проєкт Erasmus + KA2 «Комплексне запровадження методології доповненої та альтернативної комунікації в українській системі освіти (AMUSE)» – це комплексне запровадження методології доповненої та альтернативної комунікації в українській системі освіти (AMUSE). Проєкт AMUSE має на меті налагодити активну співпрацю між українськими та європейськими ВНЗ у сфері інклюзивної освіти та освіти для дітей з особливими освітніми потребами. Проєкт спрямований на підготовку вчителів та підвищення їхньої кваліфікації у використанні допоміжних та альтернативних методик спілкування (AAC), необхідних для успішного навчання дітей з порушенням мовлення.
Полтавський державний медичний університет
У серпні завершується навчання в аспірантурі щодо здобуття ступеня доктора філософії. Відбувся захист дисертаційної роботи у галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина» аспіранта очної (денної) форми навчання кафедри оториноларингології з офтальмологією Полтавського державного медичного університету Руслана Бондаренка на тему «Застосування PRP терапії при атрофічному риніті».
Дисертаційне дослідження виконувалось під керівництвом доктора медичних наук, професора, професора закладу вищої освіти кафедри оториноларингології з офтальмологією Полтавського державного медичного університету Сергія Безшапочного.
Атестація здобувача здійснювалась висококваліфікованими науковцями, членами разової спеціалізованої вченої ради, до складу якої увійшли: голова ради – доктор медичних наук, професор, проректор закладу вищої освіти з наукової роботи, професор закладу вищої освіти кафедри внутрішньої медицини №3 з фтизіатрією Полтавського державного медичного університету Ігор Кайдашев, рецензент – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри педіатрії №2 Полтавського державного медичного університету Тетяна Крючко.
Підпишіться, щоб отримувати листи.