Полтавським РЦПК спільно з Оксаною Атаманюк розроблено та в установленому порядку погоджено Національним агентством України з питань державної служби загальну короткострокову програму підвищення кваліфікації «Діалог, як підхід до вирішення чутливих питань, розв’язання конфліктів». Впродовж 2024 року за даною програмою дистанційно пройшли навчання 2 групи учасників з числа державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування (148 осіб).
Теми з питань соціального діалогу, висвітлення вітчизняного та іноземного досвіду щодо запобігання та врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів) також включалися до професійних програм підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування. Триває робота над методичним забезпеченням даного навчання.
Соціальний діалог залишається надзвичайно актуальним у змінюваному світі праці. Необхідно продовжувати поширювати практики соціальної відповідальності, оскільки справедливий баланс між соціальними та економічними цілями є вигідним для всього суспільства.
Планом - графіком підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на 2025 рік, затвердженим розпорядженням начальника Полтавської обласної військової адміністрації від 02.12.2024 № 731, передбачено проведення навчання посадовців Полтавщини за програмами з питань соціального діалогу, як підходу до вирішення чутливих питань, розв’язання конфліктів, формування практичних навичок вирішення колективних трудових спорів.
Підпишіться, щоб отримувати листи.